info@netech.com.tr +90 224 441 35 39

Netech Hakkımızda

Hoşgeldiniz, NETECH

Bilgi Teknolojileri alanında yenilikçi, yaratıcı, katma değerli çözüm ve hizmetler sunan güvenilir iş ortağınız olmak için 2009 yılında hizmet vermeye başladık. Netech olarak kurum ve kuruluşlara yeni ufuklar açma ve işlerin büyümesi sürecinde destek olmaktan ve en çözümleri üretmek amacındayız. Yeni ekonomik düzenin gerektirdiği projelerin başarıya ulaşması ve kurumlara rekabet avantajı sağlaması için, edindiğimiz deneyimleri kurum ve kuruluşlara aktarmaktayız.

İş dünyasındaki artan rekabet ile ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş, firmaların bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri daima yakından takip etmelerini ve daha verimli kullanmalarını zorunlu kılıyor. Netech olarak müşterilerimize, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede Bilgi Teknolojileri alanında hizmet vermekteyiz..

Netech olarak kurum ve kuruluşlara yeni ufuklar açma ve işlerin büyümesi sürecinde destek olmaktan ve en çözümleri üretmek amacındayız. Yeni ekonomik düzenin gerektirdiği projelerin başarıya ulaşması ve kurumlara rekabet avantajı sağlaması için, edindiğimiz deneyimleri kurum ve kuruluşlara aktarmaktayız.

Sektördeki tecrübesi ve uzman kadrosu ile Netech doğru çözümün adresidir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, işletmeniz için en uygun sunucu çözümleri gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarınız hesap edilerek, kolay yönetilebilen, genişleyebilen bir yapı oluşturulup yatırımlarınızın tam karşılığı alınması hedeflenmektedir.

Çözümlerimiz.!

İşletmeniz için en iyi çözümün adresi.


Vizyonumuz

Bilgi Teknolojileri alanında sunduğumuz çözüm ve hizmetler ile paydaşlarımızın rakiplerinin önünde olmasını sağlayan bir iş ortağı olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin Bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve hizmetleri sunarak verimliliklerini arttırmak, tüm paydaşlarımıza değer katmak ve sürdürülebilirliklerini güvence altına almak, doğru ve açık iletişim yaklaşımımız ile güven duyulan çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, Müşteri Odaklılık, Açıklık, Çözüm Odaklılık, Yaratıcılık, Sürekli Gelişim, İletişim.

Yukarı